30 Mart 2020
  • Erzurum2°C
  • İstanbul10°C
  • Ankara5°C

MHP ERZURUM İL BAŞKANI NAİM KARATAŞ’TAN BARIŞ PINARI HAREKATINA TAM DESTEK

MHP Erzurum İl Başkanı Naim Karataş, Barış Pınarı Harekatına tam destek verdiklerini söyledi. MHP Erzurum il başkanı KARATAŞ mesajında şu ifadelere yer verdi;

MHP ERZURUM İL BAŞKANI NAİM KARATAŞ’TAN  BARIŞ PINARI HAREKATINA  TAM DESTEK

10 Ekim 2019 Perşembe 15:04

‘’Türkiye Cumhuriyeti  Barış Pınarı Harekatı ile bekasını ve milli varlığını çok ciddi şekilde tehdit eden hain ve bölücü örgütleri, yuvalandığı ve saklandığı yerlerde etkisiz hale getirmek için kutlu bir sefere çıkmıştır.  Barış Pınarı Harekatını yürekten destekliyoruz. Her zaman yanında ve arkasındayız.

Türkiye'yi kuşatma  niyetinde olan Pkk, Ypg ve Daeş gibi  şer odaklarının ve onların destekçilerinin oyunlarının bozulması ve bulundukları o topraklara gömülmesi artık kaçınılmaz bir mecburiyettir. 

Bütün dünya şunu iyi bilmelidir ki; Şanlı tarihimizde olduğu gibi mazlum milletlerin umudu olan necip Türk Milleti ve kahraman ordumuz bu’’ Barış Pınarı Harekatı’’ ile mazlumun yanında, zalimin ise  her zaman karşısındadır.

Türkiye cumhuriyetinin güney sınırında oluşturulmaya  çalışılan terör koridorunu yok etmek için yapılan Barış Pınarı Hareketi  Türkiye Cumhuriyeti’nin bir beka meselesidir. Yapılan Barış Pınarı  Harekatı'yla Suriye'nin kuzeyinde ülkemizin kara sınırlarına paralel olacak şekilde hem güvenli bölge tesis edilecek, hem de bölgeye huzur gelecektir.

Bu vesileyle Barış Pınarı Harekatı'na katılan Şanlı Kahraman Türk Silahlı Kuvvetlerimizin her neferini candan kutluyorum.  Gazamız mübarek olsun. Rabbim ordumuzu muzaffer eylesin.’’

Yorumlar
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.